Chlast

Chlast

Adresa:

Brno , Dominikánská 2

Termín: 27.7.2021 v 21:30 hod. (úterý)

27červenec úterý 21:30

Žánr: filmdrama letní kino kino pod širým nebem open air Brno


Oskarový snímek o čtveřici učitelů, kteří svérázným způsobem experimentují s alkoholem jakožto motivujícím prvkem v kreativitě.

Již název filmu vypovídá o tématu, kolem kterého se příběh točí. Existuje totiž teorie, že by se každý člověk měl narodit s určitou dávkou alkoholu v krvi. Tato malá intoxikace totiž otevírá naši mysl k poznání světa okolo nás, zmírňuje problémy a zvyšuje naši kreativitu. Tato teorie zaujme Martina a jeho tři přátele, unavené středoškolské učitele, a pustí se do experimentu, při kterém si po celý den udržují hladinu alkoholu v krvi. Když Churchill dokázal vyhrát druhou světovou válku s notnou dávkou alkoholu, kdo ví, co způsobí pár kapek jim a jejich studentům? Prvotní výsledky jsou povzbudivé a tento malý projekt se stane opravdovým akademickým výzkumem. Jak jejich hodiny, tak výsledky se zlepšují a skupina znovu dostane chuť do života! Když však výzkum přeženou, někteří musí skončit. Je stále jasnější, že i když alkohol mohl dopomoci ke skvělým úspěchům v historii, některé odvážné činy mají své následky.

Hrají: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang, Lars Ranthe

Prodej vstupenek vždy na místě půl hodiny před začátkem představení. Hraje se za každého počasí

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

30červenec pátek 21:30

1srpen neděle 21:00

S láskou Vincent

, Dominikánská 2 Film

4srpen středa 21:00

5srpen čtvrtek 21:00

3 Drei

, Dominikánská 2 Film

Ubytování v okolí akce Chlast

Hotel Barcelo Brno PalaceBrno (93 metrů)

ProtiatomovĂ˝ kryt 10-ZBrno (141 metrů)

Best Western Premier Hotel International BrnoBrno (218 metrů)