Vlci na hranicích

Vlci na hranicích

Adresa:

Brno , Dominikánská 2

Termín: 12.7.2021

12červenec pondělí 21:30

Žánr: filmdokumentární letní kino kino pod širým nebem open air Brno


Kdo tady byl dříve: vlk, nebo člověk? Dokument sleduje návrat vlků do českých lesů a ukazuje náš rozpolcený vztah ke krajině na případu sporu obyvatel v malé obci na Broumovsku Kdo tady byl dříve: vlk, nebo člověk?

Dokument sleduje návrat vlků do českých lesů a ukazuje náš rozpolcený vztah ke krajině na případu sporu obyvatel v malé obci na Broumovsku. Na jedné straně stojí chovatelé ovcí a statkáři s obavami o svá zvířata. Na druhé straně pak ekologická farmářka a část místních, která příchod vlků vítá. Vidí v nich totiž možnost na obnovu přírodní rovnováhy v krajině. Celou situaci diriguje svérázný starosta obce Vernéřovice. Spory o neviditelného nepřítele začínají diskuzí u piva v hospodě a posléze se vystupňují v masivní protestní akce. Snímek je observační mozaikou rozličných motivací, postojů a obav, které provázejí vítače i odpůrce vlků ve volné krajině. 

Prodej vstupenek vždy na místě půl hodiny před začátkem představení. Hraje se za každého počasí

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vlci na hranicích

Hotel Barcelo Brno PalaceBrno (93 metrů)

ProtiatomovĂ˝ kryt 10-ZBrno (141 metrů)

Best Western Premier Hotel International BrnoBrno (218 metrů)