ProART: Hudebně tvůrčí dílna Beaty Hlavenkové

ProART: Hudebně tvůrčí dílna Beaty Hlavenkové

Termín: 17.7.2021 18.7.2021
Vstupné:

2860

Žánr: ProARTfestivaltanecdivadlo


Jak otevřít v sobě pramen tvořivosti pro vlastní kompozice a jak s nimi pracovat

Seminář pro písničkáře, skladatelky, aranžéry, zpěvačky a zpěváky.

Společně - poslech hudby a sdílení se - naladění se na sebe a poté individuální konzultace

Tvorba 

  • přineste vlastní skladby, písně, nahrávky v jakékoli formě - počítačový program, mp3 atd, noty atd.

  • individuální lekce znamenají účast všech, ale fokus na jednoho konkrétního účastníka a jeho tvorbu, v rámci čehož, dle zkušeností lektorky, se probere spousta témat, technik, ze kterých profituje celá skupina.

PRO ÚČASTNÍKY

  • Co od semináře očekáváte vy?

  • S čím přicházíte?

Beata Hlavenková

Má dlouholeté zkušenosti z vyučování na pražské pobočce NYU v Praze, kde se individuálně věnuje lekcím songwritingu, skladby, aranžování, piana. Dále byla dva roky mentorkou programu MenArt pod nadačním fondem Magdaleny Kožené, kde věnovala autorské tvrobě a to vybraným tandemům učitel/žák ze ZUŠ v ČR. Poskytuje i soukromé konzultační setkání.

Skladatelka, zpěvačka, pianistka a aranžérka je jednou z nejvýraznějších muzikantek s nezaměnitelným nadžánrovým autorským rukopisem. Vystudovala skladbu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a Master of Music na University of Massachusetts v oboru kompozice, jazzová kompozice a aranžování. Má na kontě 5 sólových alb. Za poslední Sně (2019) získala Cenu Anděl za Interpretku roku, její klavírní Theodoros (2013) získalo žánrovou cenu Anděl za album. Je autorkou filmové hudby k filmu Dukla 61 nebo nově k Zátopkovi. Spolupracovala s řadou tuzemských i zahraničních muzikantů, nejdéle pak s Lenkou Dusilovou, se kterou vytvořila projekty Eternal Seekers a Baromantiku. Skládá hudbu pro divadlo (VerTeDance a další) a věnuje se také tvorbě pro děti (Pišlické příběhy, Ó, ó, ó, vajíčko).

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce ProART: Hudebně...

Penzion DvořákovaBrno (276 metrů)

Best Western Premier Hotel International BrnoBrno (409 metrů)

ProtiatomovĂ˝ kryt 10-ZBrno (523 metrů)