Otevřené sklepy Hustopeče

Otevřené sklepy Hustopeče

Adresa:

Hustopeče, Vinařská a Na Hradbách

Termín: 4.6.2021 (pátek) 25.9.2021
Vstupné:

Zdarma

4čer - 25zář celý den

Žánr: ostatní akce


Do akce se každý den (v červnu a září pouze v pátek a v sobotu) zapojí dva sklepy. Vinaři je otevřou vždy v 18.00 a zavřou nejdříve v 21.00 hodin. Pro skupiny (více než 20 osob) je nutná telefonická domluva. Užijte si léto v Hustopečích se sklenkou dobrého vína! Novinkou jsou také hudební večery ve vinařských ulicích, kdy si kromě dobrého vína ve sklepech poslechnete například vystoupení tria violloncelistů, harmonikáře a cimbálové muziky.

Během festivalu se konají také akce spojené s otevřenými sklepy jako je Slunovrat s vínem, Krajem André, Mandlobraní či Zarážení hory. Program hudebních večerů ve vinařských ulicích: 3.7. OSAMĚLÉ PALAČINKY /ulice Vinařská/ 4.7. HARMONIKÁŘ PAVEL VINTRLÍK /ulice Na Hradbách/ 10.7. CM JOŽKY IMRICHA /ulice Vinařská/ 24.7. CM LAŠÁR /ulice Na Hradbách/ 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Otevřené sklepy...

Apartmány VinaĹ™stvĂ­ VáclavHustopeÄŤe (2 metrů)

Hotel Rustikal HustopeÄŤeHustopeÄŤe (184 metrů)

Wine Wellness Hotel AmandeHustopeÄŤe (271 metrů)