Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour - Znojmo

Helena Vondráčková - Vzhůru k výškám Tour - Znojmo

Adresa:

Znojmo, Holandská 3283/30

Termín: 15.10.2021 v 19:00 hod. (pátek)
Vstupné:

590 Kč - 1 190 Kč

15říjen pátek 19:00

Žánr: koncertypop české Znojmo

Umělci: Helena Vondráčková


Po dlouhých osmi měsících nucené pauzy, kdy nebylo možné pořádat kulturní akce z důvodu vládních nařízení proti onemocnění Covid-19, se populární zpěvačka Helena Vondráčková vrací na pódia se svým několikrát přerušeným turné Vzhůru k výškám. Její první koncert letošního roku se uskuteční 8. června na prknech pražského Hudebního divadla Karlín.

Turné pojmenované podle legendárního hitu z filmu S tebou mě baví svět nabídne, pokud to aktuální situace dovolí, více než dvacet koncertů v různých městech po České republice. Po velkolepém zahájení v pražském Hudebním divadle Karlín zamíří zpěvačka například na hrad Křivoklát, kde vystoupí 2. července.

„Fanoušci se mohou těšit nejen na osvědčené hity, ale v rámci turné zazní i písně z nejnovějšího alba Tvrdohlavá, na kterém jsem pracovala s producentem Karlem Maříkem. Několik písní jsem měla šanci zazpívat již během svých loňských koncertů a měly u publika nevídaný úspěch, z čehož mám velkou radost,“ dodává k programu turné Helena Vondráčková.

Všechny naplánované koncerty budou probíhat v souladu s aktuálními vládními opatřeními.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Znojmo Akce v obci Znojmo

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Helena Vondráčková -...

Pension ThayaZnojmo (246 metrů)

Pension ZitaZnojmo (292 metrů)

Penzion EdenZnojmo (523 metrů)