Edith The Show

Edith The Show

Adresa:

Brno, Sportovní 2

Termín: 5.12.2013
Vstupné:

od 690 Kč

5prosinec čtvrtek 01:00

Žánr: koncertyfilm

Umělci: Édith Piaf


Před padesáti lety zemřela žena, jejíž hlas dodnes vzrušuje a dojímá posluchače na celém světě: Pohnutý život Edith Piaf, která se stala nesmrtelným symbolem francouzského šansonu, přiblíží divákům 5. prosince v brněnském Bobycentru unikátní výpravné představení Edith The Show, v němž královna šansonu ožije prostřednictvím francouzské zpěvačky Jil Aigrot, která dala hlas velké šansoniérce i v celosvětově úspěšném filmu Edith Piaf (La Vie en Rose).

První část dvoudílné show na nás dýchne atmosférou Montmartru, legendární bohémské čtvrti, v jejímž pulzujícím každodenním a každonočním životě se snoubí hudba, umění a krása s polosvětem alkoholu, prostitutek a drog a jejíž atributy poznamenaly život i písně pařížského vrabčáka. Ve druhé části sledujeme Edith v poválečném čase největší slávy, kdy při jejích koncertech praskala ve švech pařížská Olympie a řada dalších evropských sálů.

U zrodu této výpravné show plné emocí, která během světového turné vyprodává divadelní hlediště a vyvolává standing ovations, byla samotná Jil Aigrot. Edith Piaf pro ni byla již od dětství vzorem a díky ní také začala zpívat.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Edith The Show

Restaurace a hotel OlbergBlansko (14.4 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (19.1 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (19.8 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...