Přejít na stránky Ticketpro.cz

Prague Brassivo - Queen in concert - ZMĚNA TERMÍNU

Adresa:

Brno, Ve Vaňkovce 2

Termín: 4.9.2012

4září čtvrtek 01:00

Žánr: koncertypop


Koncertní show největších hitů Freddieho Mercuryho v unikátním provedení hudebního uskupení PRAGUE BRASSIVO startuje ve středu 20. června 2012 v Brně se přesouvá na 4. září.

Nezapomenutelné hity Freddieho Mercuryho vám zazpívají Kamil Střihavka, finalistky Hlasu Česko Slovenska 2012 Markéta Poulíčková a Nikoleta Spalasová, vynikající všestranná zpěvačka Tereza Hálová i vycházející operní hvězda Barbora Perná. To nejlepší z repertoáru legendární skupiny The Queen vám nabídnou v neuvěřitelném aranžmá. Průvodcem jednoho z největších hudebních příběhů populární hudby bude Vladimír Hron.

PRAGUE BRASSIVO podpoří svou velkou bubenickou show soubor NEO PERCUSSIO.

Koncert Prague Brassivo - Queen in concert dne 20.6.2012 se z důvodu onemocnění hlavního interpreta přesouvá na 4.9.2012 od 20:30 ve Wannieck Gallery Brno.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Prague Brassivo - Queen...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.9 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (21.7 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (22.1 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...