Letní scéna Divadla Bolka Polívky - Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Letní scéna Divadla Bolka Polívky - Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Adresa:

Mikulov, Amfiteátr Mikulov

Termín: 3.7.2021 v 20:00 hod. (sobota)
Vstupné:

350 Kč - 670 Kč

3červenec sobota 20:00

Žánr: divadlojazz swing letní scéna Mikulov hudba koncert

Umělci: Ondřej Havelka


Divadlo Bolka Polívky připravuje bohatý program pro Letní scénu 2021. Hrát se bude pod širým nebem v Brně, Mikulově a Slavkově.

Šestý ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky je i v letošním roce naplánován tak, aby se postupně odehrával hned ve třech atraktivních lokalitách. Od 12. do 25. června a následně od 22. července do 15. srpna 2021 budou mít diváci možnost zhlédnout inscenace z vlastní produkce divadla i jeho hostů v amfiteátru na Kraví hoře v Brně, od 29. června do 5. července 2021 v amfiteátru v Mikulově a od 12. do 15. července 2021 na nádvoří Zámku Slavkov – AUSTERLITZ.

Vstupenky je možné zakoupit online na webu divadla.

Výběr těch nejoblíbenějších a nejbrilantnějších kousků z repertoiru Ondřeje Havelky a jeho znamenitého orchestru Melody Makers!

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers se zabývají autentickou interpretací populární hudby období raného a vrcholného swingu od počátku let třicátých až k raným letům čtyřicátým.
Pestrý repertoir zahrnuje atraktivní skladby širokého žánrového spektra, sweet and hot, od hollywoodských muzikálů až po vrcholná čísla swingových big-bandů.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla v Brně Akce v obci Mikulov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní scéna Divadla...

Apartmány Turold - MikulovMikulov (86 metrů)

Apartmán LiviMikulov (226 metrů)

UbytovanĂ­ U Lomu 26 MikulovMikulov (260 metrů)