Letní scéna Divadla Bolka Polívky - Ucpanej systém

Letní scéna Divadla Bolka Polívky - Ucpanej systém

Adresa:

Mikulov, Amfiteátr Mikulov

Termín: 1.7.2021 v 20:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

490 Kč - 890 Kč

1červenec čtvrtek 20:00

Žánr: divadločinohra komedie letní scéna Mikulov

Umělci: Ivan TrojanMiroslav KrobotMartin MyšičkaPavel ŠimčíkMartin PechlátJaroslav PleslHynek ČermákMatěj HádekPetr VršekKlára MelíškováLenka Krobotová


Divadlo Bolka Polívky připravuje bohatý program pro Letní scénu 2021. Hrát se bude pod širým nebem v Brně, Mikulově a Slavkově.

Šestý ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky je i v letošním roce naplánován tak, aby se postupně odehrával hned ve třech atraktivních lokalitách. Od 12. do 25. června a následně od 22. července do 15. srpna 2021 budou mít diváci možnost zhlédnout inscenace z vlastní produkce divadla i jeho hostů v amfiteátru na Kraví hoře v Brně, od 29. června do 5. července 2021 v amfiteátru v Mikulově a od 12. do 15. července 2021 na nádvoří Zámku Slavkov – AUSTERLITZ.

Vstupenky je možné zakoupit online na webu divadla.

Drsné obrázky ze společenského života spodiny podle povídek z knihy a scénáře k filmu Irvina Welshe. „Proč Bůh sedí na střídačce…?“
Vzhledem k velkému počtu vulgárních slov, která jsou nezbytnou součástí dialogů hry, není představení vhodné pro diváky mladší 15 let a diváky zvláště citlivé na tento způsob vyjadřování.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

12čer - 17srpcelý den

16červen středa 20:30

Letní scéna Divadla Bolka Polívky - Poslední ze žhavých milenců

, Amfiteátr Kraví hora Brno (areál koupaliště) Divadlo

17červen čtvrtek 20:30

Letní scéna Divadla Bolka Polívky - S láskou Mary

, Amfiteátr Kraví hora Brno (areál koupaliště) Divadlo

Ubytování v okolí akce Letní scéna Divadla...

Apartmány Turold - MikulovMikulov (86 metrů)

Apartmán LiviMikulov (226 metrů)

UbytovanĂ­ U Lomu 26 MikulovMikulov (260 metrů)