Letní scéna Divadla Bolka Polívky - Kutloch aneb I muži mají své dny

Letní scéna Divadla Bolka Polívky - Kutloch aneb I muži mají své dny

Adresa:

Brno, Amfiteátr Kraví hora Brno (areál koupaliště)

Termín: 12.8.2021 v 20:30 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

490 Kč - 690 Kč

12srpen čtvrtek 20:30

Žánr: divadločinohra komedie letní scéna Brno

Umělci: Bohumil KleplMojmír MaděričKryštof HádekVáclav JílekFilip BlažekMichal Slaný


Divadlo Bolka Polívky připravuje bohatý program pro Letní scénu 2021. Hrát se bude pod širým nebem v Brně, Mikulově a Slavkově.

Šestý ročník Letní scény Divadla Bolka Polívky je i v letošním roce naplánován tak, aby se postupně odehrával hned ve třech atraktivních lokalitách. Od 12. do 25. června a následně od 22. července do 15. srpna 2021 budou mít diváci možnost zhlédnout inscenace z vlastní produkce divadla i jeho hostů v amfiteátru na Kraví hoře v Brně, od 29. června do 5. července 2021 v amfiteátru v Mikulově a od 12. do 15. července 2021 na nádvoří Zámku Slavkov – AUSTERLITZ.

Vstupenky je možné zakoupit online na webu divadla.

Doba je v krizi, svět je v krizi, vztahy jsou v krizi, to je všeobecně známo, ale pozor: I muži jsou v krizi! Přicházejí postupně o svá poslední výsadní práva a pozice neohrožených vládců vesmíru. Jedno z posledních míst mužského sebevědomí a sebeurčení se nachází v kotelně pod supermarketem Happycentrum. Schází se zde každou sobotu čtyři stateční muži schovaní před svými shoppingujícími manželkami. Na pár hodin se stávají opět pravými chlapy. Kouří, pijí pivo a koukají se na fotbal. Podaří se jim uhájit tento ostrůvek svobody? A jsou tu opravdu ještě sami sebou, nebo se tu jen zbaběle schovávají před faktem, že svůj boj o důstojné místo ve společnosti už prohráli?

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

12čer - 15srpcelý den

13červen neděle 20:30

Letní scéna Divadla Bolka Polívky - Šašek a syn

, Amfiteátr Kraví hora Brno (areál koupaliště) Divadlo

Ubytování v okolí akce Letní scéna Divadla...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.6 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.7 km)