Hlava na hlavě v šalině

Hlava na hlavě v šalině

Adresa:

Brno, různá místa

Termín: 14.1.2021 31.1.2021
Vstupné:

zdarma

14led - 31led celý den

Žánr: výstavygalerijní tramvaj velkochovy Brno


Nenechte si ujít právě probíhající výstavu v Galerijní tramvaji dopravního podniku města Brna (vůz 1033). Výstava má název Hlava na hlavě v šalině aneb Sundej růžové brýle a bude probíhat do 31. 1. 2021.

Hlava na hlavě v šalině

Organizace NESEHNUTÍ zahájila výstavu v Galerijní tramvaji brněnského dopravního podniku. Výstava Hlava na hlavě v šalině aneb Sundej růžové brýle o velkochovech je k vidění do konce ledna na různých linkách tramvají v Brně ve voze 1033.

V České republice je přes dva tisíce velkochovů. Přesto, že jsou všude kolem nás, často o nich ani nevíme. Velkochovy ovlivňují naše zdraví, ráz krajiny, planetu a také životy milionů hospodářských zvířat. Díky nim sice máme dostatek levného masa, mléka i vajec, zároveň jsou však místem, kde žijí zvířata hlava na hlavě v těžko představitelných podmínkách.

Pojďte si sundat růžové brýle a nahlédnout do českých velkochovů. Prohlédněte si, jak takový život ve velkochovech vypadá a přečtěte si výpovědi osob, které české velkochovy viděly na vlastní oči. Výpovědi pocházejí z velkochovů z okolí Brna.
Zajímá vás, kde všude jsou v ČR velkochovy?

Podívejte se na mapu velkochovů na webu https://hlavanahlave.cz/

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hlava na hlavě v...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.4 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (21.1 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.8 km)