Teleskop - filmová science show

Teleskop - filmová science show

Adresa:

Brno, Křížkovského 554/12

Termín: 30.12.2020
Vstupné:

zdarma online

30prosinec středa 18:00

Žánr: film


Nenechte si ujít jedinečnou cestu na vesmírnou planetu. Podaří se kosmickému týmu snů objevit novou planetu? Sledujte premiéru ve středu 30. 12. 2020 od 18 hodin.

Pusťte si naši první filmovou science show Teleskop a užijte si cestu do vesmíru v teple domova. Vydejte se s námi na vesmírné dobrodružství a zároveň si užijte ty nejlepší pokusy, které znáte z našich science show. Uvidíte pokusy se supravodičem, raketu odstartovanou dusíkem nebo benzínové dělo. Zjistíte, kde má raketa těžiště, jak funguje setrvačník a gravitace, nebo proč jsou skafandry kosmonautů bílé.
 
Sledujte úsilí čtyř vědců při cestě na záhadnou planetu. Podaří se jim dosáhnout oběžné dráhy a doletět za vytouženým cílem? Bude jim stačit zásoba kyslíku? A jak to na dosud neobjevené planetě vypadá?
 
Uvidíte pokusy se supravodičem, raketu odstartovanou dusíkem nebo benzínové dělo. Zjistíte, kde má raketa těžiště, jak funguje setrvačník a gravitace, nebo proč jsou skafandry kosmonautů bílé.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Teleskop - filmová...

Orea Congress Hotel BrnoBrno (118 metrů)

Quality Hotel BrnoBrno (335 metrů)

Hotel Barcelo Brno PalaceBrno (1 690 metrů)