Mezinárodní festival outdoorových filmů & Tourfilm

Mezinárodní festival outdoorových filmů & Tourfilm

Adresa:

Radějov, Radějov 1

Termín: 13.11.2020 (pátek) 15.11.2020

13lis - 15lis celý den

Žánr: outdoor festival soutěže filmový festival Radějov


Přijměte pozvání do outdoorového světa - XVIII. ročník putovního soutěžního Mezinárodního festivalu outdoorových filmů & Tourfilm je již za dveřmi. Představí 63 soutěžních filmů MFOF z více než 20 zemí z celého světa a 8 filmů festivalu TOURFILM. Většinu neuvidíte nikde jinde v České republice ani na Slovensku! Slavnostní zahájení festivalu s bohatým kulturním programem proběhne 9. října v Domě kultury města Ostravy.

Filmy 2020

Podrobný bohatý program 

Mezinárodní festival outdoorových filmů je soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů. Za sedmnáct let své existence se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Brně Akce v obci Radějov

Podobné akce

24říjen sobota 10:00

Pejskiáda - Brno

, Psí cvičiště na Černovickém nábřeží Ostatní

23říjen pátek 17:00

Ubytování v okolí akce Mezinárodní festival...

Wellness hotel FilipovJavorník (15.1 km)

Vinárna U HouslíHodonín (15.2 km)

Ubytovna KubraHodonín (15.8 km)