Bitva v Ardenách - velká tanková bitva

Bitva v Ardenách - velká tanková bitva

Termín: 19.9.2020
Vstupné:

199 Kč

19září sobota 11:00

Žánr: ostatní akcetanková bitva 2. světová válka bitva v Ardenách technika Biskupský dvůr


velká tanková bitva s obřími modely v měřítku 1:6 ovládaných rádiem

Dovolujeme si vám nabídnout jedinečnou-a v České republice ojedinělou podívanou. Příběh, který obsahově čerpá z událostí druhé světové války na západní frontě v letech 1944 - 1945, příběh Bitvy v Ardenách, příběh bitvy o město Bastogne. Děj mapuje a věrně napodobuje střety mezi americkými a německými vojsky s cílem připomenutí si historických událostí druhé světové války k letošnímu 75. letému výročí jejího konce.

Vše vám přiblížíme prostřednictvím dálkově řízených obřích maket - bojových vozidel a tanků v měřítku 1:6. Tanky, větší jak jeden metr a o váze 100 kilogramů které se prohánějí v dekoracích měst a za přítomnosti 150 - 200 figur vojáků obou armád.

Ukázka probíhá za doprovodu optických a zvukových pyrotechnických efektů. To vše je doprovázeno hudebním doprovodem a mluveným komentářem.
Mimo jiné v rámci programu si můžete poslechnout americký vojenský hudební quintet Dixie Pipes.

Akce se koná 19. září v prostorách Biskupského dvora Moravského zemského muzea na Zelném trhu v Brně. Areál bude otevřen v 11 00 hodin, budete se moci občerstvit a prohlédnout si makety bojové techniky. Před začátkem tankové bitvy, která začíná ve 14 00, je pro vaše děti připravena soutěž o tematické ceny.

VSTUPNÉ: 1 osoba 199 Kč / RODINNÁ VSTUPENKA (2 dospělí a až 2 děti) 449 Kč

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bitva v Ardenách -...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.5 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (21.2 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.8 km)