Adam Mišík v Brně

Adam Mišík v Brně

Adresa:

Brno, Poštovská 6

Termín: 12.11.2020
Vstupné:

290 Kč, 350 Kč

12listopad čtvrtek 20:30

Žánr: koncertypop rock rap R&B

Umělci: Adam Mišík


Adam Mišík chystá první turné k novému albu 2.0 a připravuje nový projekt. Společně se svou kapelou objede na podzim čtyři velká města naší republiky. Těšit se na něj můžou fanoušci během 4. listopadu v Praze, 12. listopadu v Brně, 13. listopadu v Pardubicích a 20. listopadu v Ostravě. Ke slyšení budou nejznámější hity, ale i úplné novinky, na kterých se pracuje a vyjdou během léta.

Adam Mišík stejně jako jeho hudba roste a dospívá. Nová deska je dle slov kritiků ukotvená, plná moderního zvuku, prvků popu, rocku, R&B i rapu. Album, na němž najdeme úspěšný singl Proud, na kterém featuje Dorian, Plamen nebo Vítr nad Prahou, mapuje nejrůznější vlivy Adamova dospívání a tvorby.

Producentsky rozmanité album dostane živou podobu už na podzim, kdy proběhne tour, na níž Adam Mišík s kapelou srdečně zvou. 

Mladý talentovaný zpěvák a herec, syn rockové legendy Vladimíra Mišíka a držitel Českého slavíka 2013 v kategorii objev roku.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Adam Mišík v Brně

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.1 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.9 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.4 km)