Bonnie Tyler v Brně

Bonnie Tyler v Brně

Adresa:

Brno, Sportovní 2

Termín: 27.1.2022 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

1190 Kč – 2290 Kč

27leden čtvrtek 19:00

Žánr: koncertypop rock country

Umělci: Bonnie Tyler


Koncert původně plánovaný na 8.3.2021 je z důvodu vládních nařízení přesunut na nový termín 27.1.2022. Vstupenky zůstávají v platnosti. 

Koncert legendy světového ženského zpěvu, nositelky tří cen Grammy a tří nominací na Brit Awards, velšské zpěvačky Bonnie Tyler. Její celosvětové hity "It's a heartache" a "Total eclipse of the Heart" patří s více než 6 miliony prodanými kusy dodnes k nejúspěšnějším singlům hudební historie. Tato charismatická a energická zpěvačka s proslulým "chraplákem" navštívila Českou republiku v minulosti již několikrát, aby se vždy vrátila a potěšila své fanoušky.

Tento koncert bude unikátní mimo jiné tím, že jako host večera vystoupí hvězda české populární hudby Petra Janů s kapelou Amsterdam. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost slyšet na živo jedno z největších jmen 80. let spolu s naprostou klasikou české hudební scény. Koncert pořádá agentura ZP promo.

Velšská populární zpěvačka Bonnie Tyler baví hudební nadšence všech generací již od roku 1977, kdy vydala své první studiové album The World Starts Tonigh. Vrchol kariéry přišel hned nato – v sedmdesátých a osmdesátých...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bonnie Tyler v Brně

Restaurace a hotel OlbergBlansko (14.4 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (19.1 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (19.8 km)