Folkové léto 2020 - Brno Řečkovice

Folkové léto 2020 - Brno Řečkovice

Adresa:

Brno, Palackého náměstí 9

Termín: 20.7.2020 25.7.2020

20čvc - 25čvc celý den

Žánr: festivalyfolk hudba koncerty

Umělci: Robert KřesťanFrantišek NedvědHradišťan Jiří Pavlica


Nenechte si ujít Folkové léto 2020! Podrobný bohatý program na jednotlivé dny zobrazíte kliknutím na obrázek. Těšíme se na vás!

 

Robert Křesťan je český zpěvák, mandolinista, skladatel a překladatel. Hrával v bluegrassových skupinách Trapeři a Poutníci a v současné době hraje v bluegrassové skupině Druhá tráva s banjistou Lubošem Malinou.
Hudebník hrající převážně folk a country hudbu. Společně s bratrem Janem Nedvědem založili v roce 1972 trampskou skupinu Toronto, která se později přejmenovala na Brontosaury. Po jejich rozpuštění odchází František do...
Hradišťan with the artistic director Jiri Pavlica is a unique musical ensemble with high artistic and interpretative levels, an unusually wide-ranging and unconventional genre repertoire is based mainly at the beginning of folklore. It was created...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Folkové léto 2020 -...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (11.3 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (15.6 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (17.4 km)