Summer Arena 2020 - Vojtěch Dyk

Summer Arena 2020 - Vojtěch Dyk

Adresa:

Brno, Výstaviště 405/1

Termín: 1.8.2020 (sobota)
Vstupné:

550 Kč - 850 Kč

Žánr: koncertyPop Jazz letní koncert

Umělci: Vojtěch DykB-Side Band


Vojtěch Dyk & B-Side Band vystoupí v rámci projektu Summer Arena 2020 v Brně, Praze a Liberci a představí program sestavený z nejúspěšnějších hitů uplynulé dekády.

Agentury Pink Panther Agency, Glanc, BrainZone a Black Star Media ve spolupráci s Live Nation CZ operativně připravily realizaci open air aren v šesti krajských městech ČR. Je to reakce na aktuální situaci, kdy je z důvodu ochrany obyvatel před nákazou COVID-19 mnoha nařízeními vlády omezena činnost nejen v kultuře.

Jde o unikátní projekt, kdy se během jednoho měsíce podařilo domluvit v jednotlivých městech atraktivní místa, kde se dá vybudovat na přechodnou dobu kulturní areál. Ten je navržen nejen velkoryse, ale splňuje i všechna aktuální nařízení MZČR a z toho vyplývající veškerá hygienická opatření. Jde o areály, které jsou vyprojektovány na 8.000m2 . Jde o pocit bezpečí a dostatečné kapacity prostoru kolem sebe, v této „vystresované“ době. Každý sektor má své separátní gastro, a velkorysé řešení sanity, tj. hygienického zázemí děleného nadstandardně na Muže a Ženy. 

Pokud se má Brno něčím v oblasti hudby chlubit, jsou to beze sporu také big bandy. Historie orchestru Gustava Broma je dostatečně známa a je lemována úspěchy na mezinárodních festivalech i umístěními v anketách Rolls Royce mezi...
Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Summer Arena 2020 -...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (17.5 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (22.2 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (23.1 km)