Sonberské (ne)vinné kulturní léto 2020: Ivan Hlas Trio

Adresa:

Popice, Sonberk 393

Termín: 17.7.2020

17červenec pátek 19:00

Žánr: festivalyblues


Letní kulturní večery na Sonberku — to je setkávání s úžasnými umělci, výjimečným vínem v unikátním prostředí uprostřed sonberské vinice, na terase jedinečného vinařského domu s ikonickým výhledem na Pálavu a západ slunce… Komorní sestava fungující už nějaký čas kolem písničkáře Ivana Hlase. V nádherných aranžmá, zdobených virtuózní hrou na akustické nástroje nejlépe vyniknou Hlasovy písně, založené na vyváženosti hudby a poezii textů.

Hudebníci nejsou na naší scéně žádnými nováčky, jejich radost z přímo předané muziky je pověstná. Kořeny ovlivňující hudbu tria jdou od hospodského blues, městských balad, rokenrol, až po melodické názvuky různých etnik. Je to hudba v dobrém slova smyslu lidová. V triu Ivana Hlase doprovázejí kytarista Norbi Kovács a violoncellista Jaroslav Olin Nejezchleba.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Brně Akce v obci Popice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sonberské (ne)vinné...

Wine Wellness Hotel AmandeHustopeče (3.5 km)

Vinný sklep a penzion HerbenkaHustopeče (3.6 km)

Wellness rodinný hotel U LangrůPavlov (5.3 km)