Kuřimské zámecké Kulturní léto - Písňovou zahradou

Kuřimské zámecké Kulturní léto - Písňovou zahradou

Adresa:

Kuřim, Křižkovského 48/2

Termín: 26.6.2020
Vstupné:

250 Kč

26červen pátek 19:00

Žánr: koncertyrock folk lidová hudba Kuřim zámecké kulturní léto

Umělci: Vlasta Redl


Vlasta Redl vzdá 26. června v Kuřimi hold dobrému příteli. Přijměte pozvání na Kuřimské zámecké kulturní léto, které zahájíme Písňovou zahradou. Společně zavzpomínáme na Jiřího moravského Brabce.

Vlasta Redl - samorostlý všeuměl (skladatel, textař a zpěvák, spisovatel, studiový hráč, aranžer, hudební režisér a producent, podílel se na téměř 60 albech, taktéž autor divadelní a filmové hudby). Jeho hudební tvorba je žánrově nevyhraněná a proto těžko definovatelná, snadno rozpoznatelný je ale jeho osobitý autorsko-aranžerský rukopis, který často kombinuje tradiční melodické a harmonické linie moravského a slovenského folklóru s progresivními prvky současných hudebních směrů (rock, r&b, jazz, funky, blues).

Vlasta Redl patří mezi nejosobitější a nejsvéráznější české muzikanty, je autorem mnoha zlidovělých písniček. Od hudebních publicistů se dočkal spousty lichotivých přízvisek: Moravský Mozart. Génius z Tramtárie. Folkař,...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Brně Akce v obci Kuřim

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kuřimské zámecké...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (11.3 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (14.2 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (17.7 km)