Zakaž hvězdu a Dooušek v Café Práh

Zakaž hvězdu a Dooušek v Café Práh

Adresa:

Brno, Ve Vaňkovce 462/1

Termín: 18.6.2020
Vstupné:

150kč

18červen čtvrtek 19:00

Žánr: koncertyrockfolkjazzpoezie


Zakaž hvězdu - žijeme v Brně a okolí. Hrajeme o životě s Bohem i bez něj, inspirováni žalmy a spíše minimalistickým hudebním projevem. Výletům do rozmanitých proudů hudby se nijak nebráníme. Hrajeme sobě, lidem, Bohu a všem, kdo chtějí slyšet

Dooušek - po doušcích vychutnáváte tóny a do oušek vplouvají slova, která se nekřičí. To je autorská hudba brněnské kapely Dooušek - lyrická, soukromá, někdy rafinovaná, někdy přímočaře upřímná. Zpěvačka Marie Vrbová expresivně maluje hlasem obrazy z textů známých i zatím nepříliš publikovaných básníků; je to hudba střižená na míru poezie, ze které vzešla.

Muzika kapely Dooušek, jejímž autorem je kytarista Jirka Vrba, se pohybuje nejblíže folkrocku, kolorovaná prvky latinskoamerické hudby a jazzu. Volba textů pro vznikající písně tíhne k poezii, kterou lze nazvat jako hodnotnou a vyzrálou, bez obvyklých formálních a tematických klišé či banalit; vlastně jde o texty, které by bez problému fungovaly i samostatně, na „sucho“. Někteří autoři textů patří mezi osobní přátele kapely.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zakaž hvězdu a...

Hotel Barcelo Brno PalaceBrno (800 metrů)

Euro Apartmány KĹ™enová 75 BrnoBrno (864 metrů)

Penzion DvořákovaBrno (918 metrů)