Přednáška Jak překonat pandemii strachu kolem nás

Adresa:

Brno, Husova 17

Termín: 18.6.2020
Vstupné:

dobrovolné

18červen čtvrtek 18:00

Žánr: ostatní akcepřednáškypřednášky


Zveme Vás na přednášku „Jak překonat pandemii strachu kolem nás“, která se uskuteční ve čtvrtek 18. června od 18:00 v přednáškovém sále ZŠ Husova 17 (2. patro). Vstupné dobrovolné. Předchozí měsíce jsme prožívali jakousi „psychologickou válku“, jejímž cílem bylo vystrašit lidi natolik, aby podlehli pandemii strachu a byli snáze ovladatelní, poslušní, nechali se dobrovolně očkovat atd. Jelikož už teď začíná strašidelná propaganda údajné druhé podzimní vlny koronaviru, je v našem zájmu odhalit a pochopit manipulativní metody, jež se k tomuto účelu oficiálně užívají.

Nechceme-li podléhat pandemiím strachu, neměli bychom si jednak nechat vnutit nesmyslné názory a cizí nepatřičné nastavení, k němuž patří i zbytečný a neopodstatněný strach. Kromě toho bychom v sobě též měli vědomě rozvíjet opačné dobré vlastnosti a ctnosti – hlavně je nutno posilovat odvahu a mít pevnou víru. Na přednášce se dozvíte nejen o veřejně utajovaných skutečnostech o koronaviru, ale zaměříme se na ní i na přirozené možnosti posilování imunity a psychické stability. Přednášející, pan Vít Syrový (www.vitsyrovy.cz), působí jako naturterapeut a poradce v oblasti výživy a zdravého životního stylu. Je autorem knih Tajemství kosmetiky, Tajemství výrobců potravin, Tajemství krve I a II a Jak ochraňovat čistotu duše. Partneři přednášky: Abeceda zdravého žití (www.facebook.com/Abecedazdravehoziti) Cesta Grálu (www.cesta-gralu.cz) Rádio Bohemia (radiobohemia.cz) Poznání napomáhá k osvícení!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Přednáška Jak...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.1 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.9 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.5 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...