LVHF2020 | JKO & Ensemble FLAIR

LVHF2020 | JKO & Ensemble FLAIR

Adresa:

Mikulov, Zámek 1

Termín: 10.10.2020 v 19:00 hod. (sobota)
Vstupné:

390 Kč - 790 Kč

10říjen sobota 19:00

Žánr: Lednicko-valtický hudební festivalfestivalkoncerty folklórnífunkyorchestr


Hudba rozkročená od funky motivů přes ryzí folklórní inspirace až po virtuózní skladby v podání legendárního českého houslisty Václava Hudečka zazní v sobotu 10. října na zámku v Mikulově v rámci Lednicko-valtického hudebního festivalu 2020. Koncert okoření světová premiéra Valašských sonetů pro hlas a smyčcový orchestr Jana Rokyty.

Program plný barev, energie a nečekaných nástrojových kombinací nabídne díla inspirovaná moravským, maďarským, rumunským a romským folklórem.

Zazní úprava populárních Rumunských tanců Bély Bartóka na unikátní lidové zobcové flétny nebo Ravelova Cikánka, virtuózní skladba pro housle a orchestr, ve které se poprvé v historii rozezní cimbál. Koncert propojí jeho interpretační umění s Janáčkovým komorním orchestrem, Ensemble FLAIR a sólisty Klárou Blažkovou a Janem Rokytou.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další akce z cyklu "Lednicko-valtický hudební festival"

Hudební kluby v Brně Akce v obci Valtice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce LVHF2020 | JKO &...

Ubytování v Renesančním doměMikulov (177 metrů)

Terasa Pension & WinebarMikulov (180 metrů)

Ubytování KroupaDolní Dunajovice (5.9 km)