Moravské zemské muzeum otvírá 12. května 2020

Moravské zemské muzeum otvírá 12. května 2020

Termín: 12.5.2020

Žánr: výstavymóda


Milí návštěvníci, již 12. května pro vás otevíráme první výstavy v Dietrichsteinském paláci a všechny prodlužujeme: ● Řády a vyznamenání Španělska - sbírka Josefa L. Hrdého: pouze do 7. června 2020 ● Jako růže. Móda zrcadlem doby: do 20. září 2020 ● Ondřej Sekora: Mravenčí a jiné práce: do 3. ledna 2021 Dále se od 12. května otevírá expozice Středoevropská křižovatka v Dietrichsteinském paláci, všechny expozice v Pavilonu Anthropos a Památník Leoše Janáčka.

Od 30. 5. 2020 budou otevřeny mimobrněnské objekty – Starý zámek v Jevišovicích, Památník Bible Kralické, zoologický depozitář na zámku v Budišově a Centrum slovanské archeologie v Uherském Hradišti. Další expozice v Dietrichsteinském paláci a Biskupském dvoře se budou otevírat postupně v závislosti na úklidu a na postupu dokončovacích prací rekonstrukce přednáškového sálu. Pro aktuální informace sledujte www.mzm.cz a facebook MZM. Těšíme se na Vás!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Moravské zemské muzeum...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.5 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (21.2 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.8 km)