Kino Buran: Domeček (Petr Michálek) #online

Adresa:

Brno

Termín: 2.5.2020

2květen sobota 19:30

Žánr: divadlomuzikál


Izolace ještě nekončí, tudíž Burany dostaneme opět až k vám domů! Zkontrolujte si kvalitu připojení, protože už v sobotu 2. května 2020 od 19:30 Vám pustíme online záznam inscenace Domeček! A necháme Vám ho tam až do půlnoci! Streamovat budeme na Buranské facebookové stránce (BURANTEATR), ale i zde v události ;)

#kulturažije #kulturaonline #buranteatr #Domeček #kulturadoma #kinoburan DOMEČEK Petr Michálek šansonový muzikál pro dva herce v prázdném domě “Čím víc řešíš, čeho se chytnout, tím víc se nemáš čeho chytnout.” realizační tým: režie a scénografie – Tomáš Studený dramaturgie – Jan Šotkovský hudba – Lukáš Janota texty písní – Lukáš Janota, Miroslav Ondra, Jan Šotkovský osoby a obsazení: Petr – Miroslav Ondra Marika – Kateřina Veselá Premiéra 5. 6. 2014 v BURANTEATRu Představení trvá 70 minut Petr s Marikou byli manželé a měli spolu domeček. Co zářil jak sen a voněl jak libeček. Jednoho dne Petr řekl, že už nechce dál. Kvůli jiné ženské? Kvůli jiným ženským? Nebo kvůli chlapovi? Vždyť měli krásné manželství, s mozzarellou, rajčaty z Tesca a Sárou. Sedmdesátiminutová procházka jedním vztahem se sedmi písněmi a revolverem. Kateřina Veselá a Miroslav Ondra jako herci, zpěváci i orchestr. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

21září pondělí 19:00

27září neděle 19:00

1listopad neděle 19:30

Cavewoman - Přeloženo

, Palackého třída 126 Divadlo

Ubytování v okolí akce Kino Buran: Domeček...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (16.2 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (20.9 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (21.5 km)