Virtuální prohlídka vily Tugendhat

Virtuální prohlídka vily Tugendhat

Adresa:

Brno, Černopolní 45

Termín: 8.4.2020 (středa) 31.12.2022
Vstupné:

zdarma

8dub - 31pro celý den

Žánr: ostatní akcevirtuální prohlídky vila Tugendhat online live stream historie netradiční prohlídky


Interaktivní virtuální prohlídka vznikala v posledních měsících roku 2012 a zaznamenává stav vily Tugendhat po poslední památkové obnově, která proběhla v letech 2010–2012. Softwarová aktualizace 01/2019.

Virtuální prohlídky spustíte zde

Prohlídka zachycuje celkem 31 míst plus jednu animaci zimního pohledu. Místa na sebe vzájemně pohledově navazují, a návštěvník si jejich prostřednictvím může vilu dokonale prohlédnout. Průchody do dalších místností jsou označeny bílým křížkem.

V pravém horním rohu jsou umístěny aktivní půdorysy jednotlivých podlaží. Prostřednictvím výběru podlaží a místa, ze kterého chcete prostor prohlédnout, se lze po objektu přesunout na dané místo se zvýrazněným směrem pohledu. K jednotlivým předmětům je k dispozici fotografie s popisným textem.

Pravé tlačítko myši či delší stisk dotykové obrazovky vyvolá další menu. Zde si můžete volit různé projekce a aktivovat automatickou procházku celou vilou. Prohlídka je funkční na stolních počítačích a všech typech mobilních zařízení se systémy Android, iOS.

V roce 2012 vypracoval a v roce 2019 aktualizoval VirtualPanorama.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Virtuální prohlídka...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (14.7 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (19.4 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (20 km)