Suzanne Vega v Brně

Suzanne Vega v Brně

Adresa:

Brno, Špilberk 1

Termín: 8.7.2020 (středa)
Vstupné:

1 190 Kč

Žánr: koncertyAlternative rock folk rock Experimentální hudba

Umělci: Suzanne Vega


Americká zpěvačka Suzanne Vega se vrací do České republiky, tentokrát se představí v areálu brněnského hradu Špilberk. Suzanne Vega patří mezi přední osobnosti folkové scény již od začátku roku 1980, kdy vystupovala v newyorských klubech v Greenwich Village jen s akustickou kytarou a zpívala tam vlastní folkové písničky.

Od vydání svého debutového, kritikou velmi dobře přijatého alba a především druhého alba s dvěma velkými hity vyprodává sály po celém světě. Její ranou kariéru ovlivnili umělci jako Bob Dylan, Leonard Cohen nebo Joni Mitchell.

K dnešnímu dni Suzanne Vega vydala 9 studiových alb a více než dvacítku singlů. Její poslední deska Lover, Beloved: Songs from an Evening with Carson McCullers vyšla v roce 2016, v květnu do její diskografie přibyde výjimečné živé album s názvem An Evening Of New York Songs And Stories. 

Suzanne Vega patří mezi přední osobnosti folkové scény již od začátku roku 1980, kdy vystupovala v newyorských klubech v Greenwich Village jen s akustickou kytarou a zpívala vlastní folkové písničky. Od vydání svého debutového,...

O akci jsme již napsali...

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Suzanne Vega v Brně

Protiatomový kryt 10-ZBrno (385 metrů)

Holiday InnBrno (1 771 metrů)

Hotel AvantiBrno (2.1 km)