Harlej: 25 let Tour - Přesunuto

Harlej: 25 let Tour - Přesunuto

Adresa:

Brno, Vodova 108

Termín: 27.9.2020 v 20:00 hod. (neděle)

27září neděle 20:00

Žánr: koncertyrockčeskékoncertytour

Umělci: HarlejJaksi Taksi


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, Magmakoncert s.r.o., nás informoval o přeložení akce plánované na 28.03., následně 05.05. a poté 27.09.2020 v Brně. Pořadatel hledá náhradní termín, zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a do dalších instrukcí nebudou refundovány.

Skupina Harlej slaví své 25. výročí a to ve velkém stylu. K této příležitosti se Harlej rozhodl vyrazit na tour napříč Českou republikou a to ve větším formátu než jste u ní doposud zvyklí. Tour čítá 8 zastávek a vyvrcholí doposud největším samostatným koncertem kapely v pražském Forum Karlín.

Partička založená v roce 1995 má na svém kontě více než desítku řadových alb, nespočet klipů, které v mnohých případech dosahují milionových shlédnutí na youtube a samozřejmě stovky koncertů napříč celou Českou republikou.

Na výročním koncertě se můžete těšit na velkolepou scénu, největší se kterou skupina kdy vyjela na koncertní turné, LED projekci, spoustu efektů a v neposlední řadě na nezapomenutelnou atmosféru. Jako předkapela se představí spřátelená skupina Jaksi Taksi. Takže v průběhu března a dubna roku 2020 si určitě toto turné nenechte ujít.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Harlej: 25 let Tour -...

Restaurace a hotel OlbergBlansko (13.5 km)

Wellness hotel PanoramaBlansko (18 km)

Ubytování u MacochyOstrov u Macochy (19.4 km)