Michalovi mazlíčci - Kyjov

Michalovi mazlíčci - Kyjov

Adresa:

Kyjov, Masarykovo nám. 34/3

Termín: 24.4.2020 v 17:00 hod. (pátek)
Vstupné:

195 Kč

24duben pátek 17:00

Žánr: ostatní akcerodina děti soutěže a hry divadlo

Umělci: Michal Nesvadba


Michal si občas myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho "plyšáci", největší mazlíčci, ho ale v představení přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál. Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti prostřednictvím tohoto představení cestují v prostoru i čase.

Během představení se s Michalem přenesou na klidné a prosluněné místo v pralese v Africe, kde potkají představitele těch nejvyšších, nejodvážnějších i nejroztomilejších exotických zvířecích přátel. Pak už ale rychle zase zpátky v čase do Michalova dětství a jeho dětského pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci ... a hlavně spousta vzpomínek do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále... Nemůže chybět zábava, soutěže ani překvapení ...? Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte? Napovíme Vám, že má žlutou barvu, těšíte se...?

V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.

Přijďte si hrát! Přijďte se bavit a smát!

Kulturní centra v Brně Akce v obci Kyjov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Michalovi mazlíčci -...

Kosmetika KyjovKyjov (61 metrů)

Penzion U RadniceKyjov (120 metrů)

Penzion LongusKyjov (177 metrů)