Novoroční stodola - Zoo Vyškov

Novoroční stodola - Zoo Vyškov

Adresa:

Vyškov, Cukrovarská 424/9

Termín: 12.1.2019

12leden sobota 15:00

Žánr: ostatní akcenový rok zoo hudba soutěž rodina děti


Klub rodičů při ZUŠ Vyškov, z.s. a ZOO PARK Vyškov, p.o. vyhlašují pěveckou soutěž amatérskou hudební veřejnost. Zveme diváky, aby podpořili své favority. Občerstvení zajištěno.

Třetí ročník oblíbené soutěže proběhne v sobotu 12. ledna 2019 na Hanáckém statku v ZOO PARKU Vyškov od 15:00. Sou­těže se účastní zpívající jednotlivci nebo skupiny, které jsou schopny zazpívat 5 písní v jakémkoliv provedení, bez do­provodu nebo s doprovodem hudebních nástrojů a to „od stolu“. Jedná se o soutěžní zpívající stůl. Počet stolů je omezený, je nutné se přihlásit do 30.11.2018 na e-mailovou adresu: reditel@zusvy.cz. Garantem, porotou a průvodcem soutěže je vyškovský sbormistr Aleš Musil. Soutěžící mají vstup zdarma, pro diváky bude připraveno snížené vstupné 40,- Kč. Vyhodnocení a předání cen pro­běhne hned po ukončení soutěže. Soutěžící musí písem­ně souhlasit s použitím videa a fotofokumentace z akce organizátorem a pořadatelem soutěže a také se vzdát ná­roku na odvolání proti rozhodnutí poroty, neboť rozhod­nutí poroty je nenapadnutelné.

Soutěž je veřejně přístupná, divákům bude vyhrazen pro­stor v blízkosti soutěžních stolů, neboť smyslem soutěže je společná zábava. Kapacita stolů je omezená, o přihlá­šení rozhoduje datum.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Novoroční stodola -...

Hotel Selský Dvůr Vyškov (34 metrů)

Penzion Sirius Vyškov (638 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (31.8 km)