Advent na Moraváku v Brně

Advent na Moraváku v Brně

Adresa:

Brno, Moravské náměstí

Termín: 23.11.2018 23.12.2018
Vstupné:

zdarma

23lis - 23pro celý den

Žánr: ostatní akceVánoce folklor jarmark řemesla rodina děti atrakce divadlo zdarma


Advent na Moraváku bude probíhat v podobném duchu, jako tomu bylo v loňském roce, nebudou chybět velkokapacitní šapitó, centrální bar na kašně, slaměný betlém výtvarnice Kateřiny Veselé a také velký prostor, věnovaný neziskovým a charitním organizacím.

„Velkou letošní novinkou je vyhlídkové kolo o výšce 33 metrů s kapacitou 144 osob. Věříme, že rozhled z této výšky nabídne návštěvníkům opravdu nevšední pohled na adventní Brno, protože uvidí přes střechy domů až na náměstí Svobody, Špilberk, Petrov a další dominanty města. Spolu s vánoční výzdobou v ulicích to určitě bude stát za to,“ zve návštěvníky Tomáš Pavčík, ředitel pořádající organizace.

Návštěvníci jistě ocení vyhřívanou čajovnu v jurtě, šapitó s řemeslnými výrobky, ve kterém budou dvě místa vyhrazena zdarma pro neziskové organizace, šapitó s kvalitním gastro sortimentem a možností posezení a šapitó se specialitami. Nebude chybět loni úspěšný charitativní antikvariát v jurtě a jedna jurta bude věnována Paracentru Fenix.

Pro nejmenší budou připraveny tři dětské kolotoče a další novinkou je baby-point, vyhřívaná jurta pro maminky s dětmi, vybavená přebalovacím koutkem a dílničkami.

Kulturní program na Moravském náměstí poběží ve všední dny od 18.00 do 22.00 a o víkendech od 15.00 do 22.00 hodin. Víkendová divadelní představení pro rodiny s dětmi zajistí například Dřevěné divadlo, Divadlo Hysterie, Divadlo Koráb a Divadlo plyšového medvídka. Hudební program zajišťuje klub Stará pekárna, na podiu vystoupí třeba Tomáš Kočko & Orchestr, Jerguš Oravec, Big band brněnské konzervatoře, Led Zeppelin revival a další, návštěvníci však nepřijdou ani o oblíbené rock´n rollové a swingové tančírny.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Advent na Moraváku v...

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (316 metrů)

Hotel Continental Brno (326 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (2.5 km)