Gurmánské Vánoce na Dominikánském náměstí v Brně

Gurmánské Vánoce na Dominikánském náměstí v Brně

Adresa:

Brno, Dominikánské náměstí

Termín: 23.11.2018 (pátek) 28.12.2018
Vstupné:

zdarma

23lis - 28pro celý den

Žánr: ostatní akceVánoce folklor jarmark řemesla rodina děti gastronomie dílničky zdarma


Jedním z hlavních lákadel Brněnských Vánoc je gastronomie. Klidnějším prostorem pro dobré jídlo a pití je Dominikánské náměstí. V době adventu tady najdete známé a úspěšné podniky z Brna a okolí. Nabídka je moderní, ojedinělá, chutná a rozmanitá. Dominikánské náměstí je pěší zónou s romantickými kulisami Nové radnice a kostela sv. Michala. Během adventních trhů se stává prostorem pro skvělou gastronomii a vánoční tradice spojené s betlémem, zookoutkem, Betlémským světlem nebo Ježíškovou poštou.

Dobré jídlo a pití si zde nejen koupíte, ale také v klidu vychutnáte. Děti se pobaví ve vánočních dílničkách a vy si dáte něco dobrého v komfortních konzumačních zónách nebo využijete posezení na terase kostela.

Neotřelý koncept Gurmánských Vánoc přináší do Brna nový vítr a ty nejlepší chutě a vůně Vánoc. Vévodí jim, tak jako je na tomto náměstí tradicí již od první republiky, ryby a drůbež. Nabídku jídla doplní tradiční i netradiční vánoční drinky, něco sladkého a bude možné si také odnést chutný dárek.

Gurmánské Vánoce 23.11.-28.12., 9.00-21.45

Betlémské světlo 17.-23.12., 15.00-18.00

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce