Vánoční trhy - Bvv Brno

Vánoční trhy - Bvv Brno

Adresa:

Brno, Výstaviště 405/1

Termín: 7.12.2018 (pátek) 16.12.2018

7pro - 16pro celý den

Žánr: ostatní akceVánoce folklor jarmark řemesla rodina děti hudba gastronomie dílničky


Od 7. prosince začíná na brněnském výstavišti další ročník Vánočních veletrhů. Tradičně na vás čeká téměř 400 prodejců, kteří nabídnou široký sortiment dárků. Nakoupíte u nich jak hodnotnější zboží, tak i maličkosti, které potěší vaše blízké. Připraven je také atraktivní doprovodný program v podobě hudebních vystoupení, workshopů v kuchyňském studiu a vánoční dílně.

Na jednom místě nakoupíte všechny dárky
Na Vánočních veletrzích pořídíte krásné dárky pro každého z rodiny i vašich blízkých – ať už pro maminku, tatínka, babičku, kamarády nebo třeba i vaši drahou polovičku. Bude totiž opravdu z čeho vybírat! U stovek prodejců nakoupíte oblečení, kosmetiku, dekorace, vybavení do domácnosti, ale samozřejmě i hračky, knihy a mnoho dalšího. Chybět nebude ani prodejní výstava Jaroslavy Fišerové, u které pořídíte originální obrazy a ilustrace.

Komfortní prostředí výstaviště
Prodejci opět zcela obsadí pavilony F a G1. Těšit se můžete na příjemné prostředí moderních pavilonů, které se navíc nachází ve své bezprostřední blízkosti. Vše si tedy užijete v teple a bát se nemusíte ani nepříznivého počasí. Mezi pavilony pak vznikne prostor pro stánky s občerstvením, ať už v podobě dobrého jídla, vánočních specialit a samozřejmě i punče a svařáku. V pavilonu F je připraven také moderní dětský koutek, který uvítají zejména maminky shánějící dárky. Velkou výhodou je možnost parkování v areálu zcela zdarma.

Řemeslnický jarmark nabídne výrobky přímo od tvůrců
Oblíbenou součástí Vánočních veletrhů je také řemeslnický jarmark, na kterém se představí desítky řemeslníků z celé České republiky. Pořídíte u nich například dekorace ze skla, dřeva či keramiky. Určitě se bude jednat o krásné doplnění vaší vánoční výzdoby. Chybět nebudou ani pletené čepice, šály, výrobky z ovčí vlny, tkané bytové a oděvní doplňky. Radost udělají i ručně vyrobené šperky a umělecká bižuterie.

Kulinářské speciality a vánoční dílna
K Vánocům patří i dobré jídlo. Jak na nejrůznější vánoční speciality se dozvíte díky workshopům v kuchyňském studiu. Do vaření se zapojí i žáci odborných škol Jihomoravského kraje. Připravovat se zde bude vánoční cukroví a mnoho dalších typických vánočních pokrmů. Na Vánočních veletrzích lze mnoho dobrot i zakoupit – například produkty značky Klasa nebo výrobky z pravého českého medu. Kromě vánočního vaření si na výstavišti vyzkoušíte i tvorbu dekorací a vánočních ozdob – k dispozici totiž opět bude vánoční dílna.

Hudba a zábava
Doprovodný program pro všechny generace se odehraje na pódiu v pavilonu F. Vystoupí zde mnoho zpěváku, hudebníků, pěveckých souborů a dalších umělců. Jmenujme například Yvettu Blanarovičovou, Radku Fišarovou, Petera Lipu, Helenu Blehárovou nebo Los Brňos. Pro děti pak budou připravena hudebně-divadelní představení.

Kulturní centra - Brno Akce v obci Brno

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vánoční trhy - Bvv...

OREA Hotel Voroněž I. Brno (308 metrů)

OREA Hotel Voroněž II Brno (322 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (395 m)