Od 7. prosince začíná na brněnském výstavišti další ročník Vánočních veletrhů. Tradičně na vás čeká téměř 400 prodejců, kteří nabídnou široký sortiment dárků. Nakoupíte u nich jak hodnotnější zboží, tak i maličkosti, které potěší vaše blízké. Připraven je také atraktivní doprovodný program v podobě hudebních vystoupení, workshopů v kuchyňském studiu a vánoční dílně.

Na jednom místě nakoupíte všechny dárky
Na Vánočních veletrzích pořídíte krásné dárky pro každého z rodiny i vašich blízkých – ať už pro maminku, tatínka, babičku, kamarády nebo třeba i vaši drahou polovičku. Bude totiž opravdu z čeho vybírat! U stovek prodejců nakoupíte oblečení, kosmetiku, dekorace, vybavení do domácnosti, ale samozřejmě i hračky, knihy a mnoho dalšího. Chybět nebude ani prodejní výstava Jaroslavy Fišerové, u které pořídíte originální obrazy a ilustrace.

Komfortní prostředí výstaviště
Prodejci opět zcela obsadí pavilony F a G1. Těšit se můžete na příjemné prostředí moderních pavilonů, které se navíc nachází ve své bezprostřední blízkosti. Vše si tedy užijete v teple a bát se nemusíte ani nepříznivého počasí. Mezi pavilony pak vznikne prostor pro stánky s občerstvením, ať už v podobě dobrého jídla, vánočních specialit a samozřejmě i punče a svařáku. V pavilonu F je připraven také moderní dětský koutek, který uvítají zejména maminky shánějící dárky. Velkou výhodou je možnost parkování v areálu zcela zdarma.

Řemeslnický jarmark nabídne výrobky přímo od tvůrců
Oblíbenou součástí Vánočních veletrhů je také řemeslnický jarmark, na kterém se představí desítky řemeslníků z celé České republiky. Pořídíte u nich například dekorace ze skla, dřeva či keramiky. Určitě se bude jednat o krásné doplnění vaší vánoční výzdoby. Chybět nebudou ani pletené čepice, šály, výrobky z ovčí vlny, tkané bytové a oděvní doplňky. Radost udělají i ručně vyrobené šperky a umělecká bižuterie.

Kulinářské speciality a vánoční dílna
K Vánocům patří i dobré jídlo. Jak na nejrůznější vánoční speciality se dozvíte díky workshopům v kuchyňském studiu. Do vaření se zapojí i žáci odborných škol Jihomoravského kraje. Připravovat se zde bude vánoční cukroví a mnoho dalších typických vánočních pokrmů. Na Vánočních veletrzích lze mnoho dobrot i zakoupit – například produkty značky Klasa nebo výrobky z pravého českého medu. Kromě vánočního vaření si na výstavišti vyzkoušíte i tvorbu dekorací a vánočních ozdob – k dispozici totiž opět bude vánoční dílna.

Hudba a zábava
Doprovodný program pro všechny generace se odehraje na pódiu v pavilonu F. Vystoupí zde mnoho zpěváku, hudebníků, pěveckých souborů a dalších umělců. Jmenujme například Yvettu Blanarovičovou, Radku Fišarovou, Petera Lipu, Helenu Blehárovou nebo Los Brňos. Pro děti pak budou připravena hudebně-divadelní představení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vánoční trhy - Bvv...

OREA Hotel Voroněž I. Brno (308 metrů)

OREA Hotel Voroněž II Brno (322 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (395 m)