Rozzářené dětské úsměvy, rodina. Plánovaná i náhodná přátelská setkání. Skvělé jídlo a pití, které zahřeje i v tom nejmrazivějším počasí. Nejen vánoční melodie. Krásné designové dárky, které by si pod stromečkem rád rozbalil každý. Pomoc potřebným. Brněnské Vánoce 2018 se blíží! Od 23. listopadu se centrum Brna již tradičně promění v místo oslav nejkrásnějších svátků roku. Brněnské Vánoce 2018 návštěvníky přivítají na náměstí Svobody a na Dominikánském náměstí. Vše odstartuje v pátek 23. listopadu slavnostním rozsvícením vánočního stromu na náměstí Svobody. V loňském roce světelnou show, hudební vystoupení a videomapping sledovalo 12 a půl tisíce lidí. Tímto okamžikem, který kromě moderní zábavy přímo odkazuje k tradici pomoci Rudolfa Těsnohlídka, se zahájí více než měsíc trvající adventní a vánoční trhy.

Náměstí Svobody bude místem setkání, zajímavého designu a každodenního hudebního a kulturního programu. Kapely a dětská představení se budou střídat na pódiu, v prosklených city modulech se opět uskuteční December Design Days a originální brněnské drinky budou k dostání v bílé kopuli Zimního baru. Dominikánské náměstí bude patřit rodinám, dětem a všem příznivcům dobrého jídla. Opět se tu setkáte s dřevěnými sochami z betléma a děti potěší i živá zvířata. Dospělé pak výběr z nabídky chutí lokální i světové kuchyně.

Brněnské Vánoce by nebyly kompletní, pokud by nepředstavily novou kolekci suvenýrů a originálních hrnků. Ostatně, vratné obaly a ekologický přístup razí již několikátý rok. Podobně jako pomoc potřebným, bez které by Vánoce nebyly Vánocemi. Těšíte se? My ano!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Brněnské Vánoce

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (154 metrů)

Best Western Premier Hotel International Brno Brno (234 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (2.3 km)