Slavnostní sázení Stromu radosti

Slavnostní sázení Stromu radosti

Adresa:

Brno, Hvězdová 9

Termín: 18.10.2018

18říjen čtvrtek 15:00

Žánr: ostatní akce


Čtvrtek 18. října bude v parku Hvězdička – Eugena Horvátha při romském středisku DROM patřit zábavě, kultuře a také zahradničení. Organizace totiž pořádá slavnostní sázení Stromu radosti, se kterým pomohou děti, zaměstnanci organizace i političtí zá-stupci města. Kromě samotného sázení stromu se mohou návštěvníci těšit také na bo-hatý doprovodný program v podobě workshopů, tanečních vystoupení i živé hudby. Odpolední akce v parku Hvězdička Eugena Horvátha začne v 15 hodin a potrvá až do podvečera.

Určena je dětem i dospělým nejen z přilehlého okolí. Hlavním bodem pro-gramu bude zasazení nového Stromu radosti. „Strom jsme se rozhodli pojmenovat sym-bolicky. Věříme, že bude skutečně dlouhá léta dělat radost všem našim zaměstnancům i návštěvníkům parku,“ komentuje Miroslav Zima, ředitel romského střediska DROM. Sá-zení stromu se kromě zástupců DROMu a dětí navštěvujících místní nízkoprahový klub pro děti a mládež zúčastní také političtí zastupitelé města, svoji účast přislíbil například David Oplatek, zastupitel z městské části Brno – střed. Kromě samotného aktu sázení stromu se však návštěvníci mohou těšit i na další zajímavý program.

Své taneční umění předvedou členky souboru Piroš Rouža působící při NDZM pod vedením Růženy Krištofové, odpoledne zpestří také živá hudba v podání Gypsi Lo-pez Band. Děti i dospělí se pak mohou zapojit také kreativně. Připraveny jsou tvořivé díl-ničky, organizace Barvy brněnského Bronxu, která akci podpořila, zase nabídne workshop na tvorbu koláží. „Každý návštěvník se bude mít navíc možnost podílet na tvorbě velkého obrazu Stromu radosti, který se po ukončení akce stane součástí výzdo-by našich prostor,“ doplňuje Miroslav Zima.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce