Husí slavnosti - Boskovice

Husí slavnosti - Boskovice

Adresa:

Boskovice, Hradní 641/5

Termín: 29.9.2018 30.9.2018
Vstupné:

jednodenní 150 Kč, dvoudenní 200 Kč

29zář - 30zář celý den

Žánr: ostatní akceslavnosti řemesla jarmark gastronomie divadlo atrakce dílničky děti rodina koně zvířata výstava technika


Nenechte si ujít Husí slavnosti. Slavnosti připomínají někdejší proslulost boskovických husí, ceněných zejména na vídeňských trzích. I letos se návštěvníci mohou těšit na dvoudenní programový blok v areálu Letního kina.

Areál parku u Zámeckého skleníku obsadí po oba dva dny trh lidových řemesel, na kterém se vedle nezbytného občerstvení a doplňkového sortimentu budou prodávat i nejrůznější výrobky tradičních řemesel i produkty související s ročním obdobím a husami. Chybět nebude nabídka husího sádla a dalších pochoutek, pohlednic z Husích slavností i pestrá škála upomínkových předmětů. Boskovické restaurace budou po celý víkend vedle své obvyklé nabídky podávat i jídla z husí, případně kachniček, husí pečínka bude dostupná i přímo na místě konání v Zámeckém skleníku, který se promění v obří restauraci.

Dětem „husí“ dny kromě programu pohádkových divadelních představení nabídnou také dětské atrakce, hry mateřského centra, dětské dílny, zvířátka ze dvorku, jízdy na koních, v muzeu pak výstavu dětských prací a gastrodílnu a v areálu za muzeem soutěžní výstavu chovatelů drobného zvířectva. Vše doplní výstava historické i současné zemědělské techniky. Po oba dny bude přes Informační centrum přístupna vyhlídková radniční věž na Masarykovo náměstí. Rovněž Zámek Boskovice zve k návštěvě. 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Brně Akce v obci Boskovice

Podobné akce

29lis - 5ledcelý den

Brněnské Vánoce

, Náměstí svobody Ostatní

22lis - 23procelý den

1pro - 22procelý den

Advent ve Znojmě

, Masarykovo náměstí 1 Ostatní

Ubytování v okolí akce Husí slavnosti -...

Hotel Pod ZámkemBoskovice (191 metrů)

Hotel SlaviaBoskovice (1 093 metrů)

Hotel Moravia - Lasákův MlýnBoskovice (1 496 metrů)