Muzikály na nádvoří - Zámek Slavkov u Brna

Muzikály na nádvoří - Zámek Slavkov u Brna

Adresa:

Slavkov u Brna, Palackého nám. 1

Termín: 7.9.2018
Vstupné:

390 Kč - 450 Kč

Žánr: divadlomuzikál komedie akce v přírodě děti rodina


Dovolujeme si Vás pozvat na nádvoří zámku Slavkov – Austerlitz na víkend s muzikály.

V pátek 7. září můžete na nádvoří zámku Slavkov - Austerlitz v premiérovém představení shlédnout českou muzikálovou klasiku Šíleně smutná princezna. Jak je všem dobře známo, jedná se o hudební pohádku, která nadchne stejně tak malé diváky jako dospělé. Jedná se o divadelní zpracování filmové verze, která se připravuje přímo pro prostory slavkovského zámeckého nádvoří. V hlavních rolích se Vám představí Eliška Skálová jako princezna, Marco Salvadori v roli prince a chybět nebude ani Zdeněk Junák, Jiří Ressler, Jakub Uličník, Martin Křížka, Marta Matějová a další, které lze vidět na scéně Městského divadla Brno. Můžete se těšit na písně jako jsou Znám jednu starou zahradu, Dejte mi malíři nebo Slza z tváře padá.

V sobotu 8. září Vám předvede Městské divadlo Brno bohatýrsko – milostnou hudební komedii napsanou podle románu Alexandra Dumase Tři mušketýři. Čtyři nerozlučné přátele z počátku 17. století zná celý kulturní svět. Strhující cesta za diamantovými přívěsky nabízí ideální divadelní zážitek. Pod širým nebem tak budou diváci moci v nové verzi sledovat známý příběh plný lásky, intrik, statečnosti a především přátelství v režii Igora Ondříčka, který v minulosti již zdárně připravil inscenaci Noc na Karlštejně.
Více informací o tomto představení najdete na stránkách Městského divadla Brno.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji na Informačním centru ve Slavkově nebo si je můžete vytisknout přímo z pohodlí domova z odkazu na stránkách http://www.zamek-slavkov.cz/predprodej.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Brně Akce v obci Slavkov u Brna

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Muzikály na nádvoří...

Lázeňský dům Slavkov u Brna (702 metrů)

Hotel Selský Dvůr Vyškov (15.9 km)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (21.6 km)