Víkendový kurz Olejomalby

Víkendový kurz Olejomalby

Adresa:

Brno, Dvořákova 13

Termín: 17.6.2018
Vstupné:

1800

17červen neděle 10:00

Žánr: ostatní akcekurzmalování


V kurzu uvítáme všechny se zájmem nahlédnout do tajů malby olejovymi barvami. Tentokrát bude kurz zaměřen na malbu zátiší dle reálného modelu.

Nelehkou, ale krásnou technikou, vás provede zkušená malířka Tereza Sklovská, která má za sebou samostatné autorské i společné výstavy v České republice i v zahraničí a stále aktivně vystavuje po celé ČR.

Komu je kurz určen? Všem kteří se chtějí seznámit s touto technikou a mají zájem a odvahu zdokonalit své dovednosti v této malířské technice.

Základní informace o kurzu a cenách: Kurz bude probíhat 17. června od 10 do přibližně 18 hodin, záleží na šikovnosti účastníků, cílem je dílo dokončit. Cena kurzu je 1800 ,-.

V ceně je zahrnuta sada 15 olejových barev Umton a 3 štětce  (Pro účastníky předchozích kurzů oleje od března 2018 bude cena ponížena o cenu barev a štětců, které již obdrželi). Cena nezahrnuje dřevěnou paleta, kalíšek a plátna, tyto pomůcky si každý účastník obstará sám. Rádi pošleme po přihlášení emailem přesný popis a fotografii i s radou kde pomůcky dobře nakoupit.

Počet účastníků kurzu je omezen na 7, abychom se vám mohli maximálně věnovat.

Těšíme se na vás 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Víkendový kurz...

Natur Centrum - Penzion Na Dvořákové Brno (265 metrů)

Grandhotel Brno Brno (458 metrů)

Doporučené akce v Brně

Akce v Brně na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Holiday Inn Brno Holiday Inn Brno Brno (2.7 km)