FOOTFEST 2019: SERVÍRUJEME TY NEJLEPŠÍ HUDEBNÍ PECKY OCHUCENÉ VELKOU PORCÍ SPORTU A ZÁBAVY! Jubilejní půlkulatý ročník Footfestu bude plný kvalitní muziky, zábavy, sportovních aktivit i akcí pro děti. Chybět nebude ani festivalová seznamka, která při posledním ročníku sklidila velký úspěch.

Přijďte 18. – 20. července 2019 do Želče u Tábora na Footfest, který si budete poprvé užívat celé 3 dny!

Footfest 2019 okoření zpěvák s nezaměnitelným hlasem Richard Müller a také hudební kapely Doga, Traktor, Olympic, Iné Kafe, MIG 21 a Horkýže Slíže. Těšit se můžete i na další hudební hvězdy ze zahraničí, jejichž jména vám budeme postupně představovat.

Ke kulturnímu zážitku přimícháme i aktivní pohyb a oblíbenou seznamku. Tradičně vás čeká fotbalový turnaj v malé kopané Želečský pohár, na který se už nyní můžete registrovat. Díky festivalové seznamce navíc můžete zažít příjemný flirt, potkat nové přátele i pravou lásku.

Počátek kapely Traktor můžeme datovat na jaro 2001, kdy se dali dohromady bývalí členové kapel Tarantula a Wizard, tzn. Standa Balko, Martin Kapek a Karel Ferda. Tohle trio zhruba po roce doplnili Pavel Balko ( dříve taky Tarantula ) a...
Horkýže Slíže je slovenská hudební skupina z Nitry, která vznikla v roce 1992. Dvakrát získala platinovou desku. Jejich hudba je označována jako punková, punk rocková, nebo jednoduše rocková.
Mig 21 je česká rocková hudební skupina, jejímiž členy jsou Jiří Macháček (zpěv), Pavel Hrdlička (klávesy), Jan Hladík (bicí), Tomáš Polák (kytara) a Tomáš Kurfirst (baskytara). Charakteristickým znakem jejich textů je...

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Želeč

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Footfest 2019

Penzion Sirius Vyškov (10.8 km)

Hotel Selský Dvůr Vyškov (10.9 km)