Xmas party

Adresa:

Římov, Pod ořechem

Termín: 8.12.2017
Vstupné:

dobrovolné

8prosinec pátek 20:00

Žánr: koncertypopindiedanceelektropoezie


Ahoj všichni, Spolek 2/4 pro vás připravil další výlet po hudebních pláních české nezávislé scény.Přijďte se pohoupat na předvánočních vlnách v pátek 8.12 do útulného sálu „POD OŘECHEM“ v ŘÍMOVĚ.

A na jaké projekty, které v současnosti víří prach klubové scény se můžete těšit?

ROLE /garage-indie/Prag/ Hudba téhle kapely je plná poezie a svěžích melodií s originálním zvukem kytar a „dandyovského“ zpěvu. Zvuková a textová souhra balancuje na hraně alternativy a vkusného popu.Pokud bychom chtěli přirovnávat sound téhle skvělé kapely ke známějším kolegům, snesli by srovnání s The Drums či The Kills a z českých pak Priessnitz, Umakart či Houpací koně. Tahle „kytarovka“ bude na živo parádní :)

1FLFsoap /experimentaů/Brno/ Nový dvoučlený objev na české elektronické scéně, který hraje kompletně živě...kytara, bicí, synth, sampler a drum machine. Brněnské duo vám naservíruje taneční sety, které se odvíjejí na momentálním rozpoložení publika a v kterých se nebojí improvizace. + DANCE OR DIE Djs SESSION

Do konce hudebního výletu vás po té doprovodí squadra Djs se kterou se protančíte na vlnách alternativní hudební scény až do ranních hodin! Přátelé!

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Římov

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Xmas party

Pension Kraus Český Krumlov (3.8 km)

Pension - restaurant Štilec České Budějovice (5 km)