Charitativního festival

Charitativního festival

Adresa:

České Budějovice, U Tří lvů 4

Termín: 20.10.2017 21.10.2017
Vstupné:

120

20říjen pátek 20:00

Žánr: koncertyelectrohip hop surf punk


Čtvrtý ročník Charitativního festivalu pro Charitu Třeboň v českobudějovickém klubu Velbloud ve dnech 20.10-21.10.2017 , na kterém zahrají ty nejlepší domácí klubové kapely současnosti, včetně jedné kapely z Izraele.

Páteční večer odstartuje pražská kapela ROLE, která vystrkuje svoje indie papučky už od roku 2013, loni se prodrali do širšího povědomí albem Rána. Po nich nastoupí WILD TIDES, kteří hrají surf punk z Letné a jak se píše, sprostě vykrádaj´ všechny svoje nejoblíbenější kapely. Naštěstí to dělají tak okatě a drze, že je za to nejde nemilovat. Pot, sranda a svoboda. Předposlední kapelou pátečního večera budou domácí RAMONES REVIVAL. Tuhle punkovou klasiku jistě netřeba představovat. Tečkou pátečního večera bude pražská kapela KILL THE DANDIES!, kteří hrají odvázaný zvukový koktejl šedesátkového garážového rocku s výraznými výpady varhan a divokými kytarovými žahanci. Letos vydali skvělou desku Ron Ron Run.

V sobotu se můžete těšit na českokrumlovské TOKAREF, kteří svou energií zahájí a roztančí druhý festivalový večer. Dále bude následovat pražské trio SUNFLOWER CARAVAN, které si získává příznivce nespoutanou pódiovou prezentací, do které dává naprosto vše – vyspělé skladby i nemalou dávku improvizace. Poslední třešničkou na pomyslném festivalovém dortu budou ECHO & TITO z Izraele, jež vytváří unikátní mix etnické hudby spolu s opravdu "výživnými" elektronickými groovy ve stylu electro, dub a hip hop. Echo je charismatická zpěvačka a DJ Tito je opravdový zvukový novátor a experimentátor. Jejich vystoupení bude jedinečným zážitkem, který by si žádný fanoušek etnické a elektronické hudby neměl nechat ujít! 

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Charitativního festival

Hotel U Tří lvů České Budějovice (85 metrů)

Hotel Malý Pivovar České Budějovice (387 metrů)