Průvan

Průvan

Termín: 23.8.2017 27.8.2017
Vstupné:

50 Kč

23srp - 27srp celý den

Žánr: festivalymultižánrovýworkshopdivadlokoncerty


Od 23. do 27. srpna se v Blatné odehraje druhý ročník multižánrového festivalu Průvan, který má mimo jiné také za cíl probudit ospalé ulice Blatné.

Multižánrový projekt Průvan má tři zásadní cíle: jednak tvorbu samotnou, dále pak zprostředkování a seznámení zájemců o workshopy s prací a způsobem tvorby profesionálů z oblasti umění, a v neposlední řadě je jeho cílem prezentovat kulturu a umění co nejširšímu publiku, tedy i těm, kteří zatím kulturu nenavštěvují, ale díky Průvanu se s ní ve svém městě bezprostředně setkají.

Jednu část festivalu budou tvořit workshopy, které povedou profesionální lektoři z nejrůznějších odvětví kultury a umění (výtvarné umění, divadlo, tanec). Workshopy jsou otevřené všem, kteří mají chuť tvořit a zkusit si práci s profesionály.

Druhou část festivalu tvoří doprovodné programy v podobě divadelních představení, koncertů, výstav, setkávání s umělci, apod. V neposlední řadě v rámci programu proběhnou v ulicích Blatné spontánní performance a hudební vystoupení, o které se postarají pouliční umělci a buskeři.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Průvan

EQUITANA HOTEL RESORT Březnice (14.1 km)

Penzion Kubešův Mlýn Strakonice (17.2 km)