Hudební festival pro Charitu Třeboň

Další ročník charitativníhofestivalu klepe na dveře. Organizátoři akce 3 IMAGINARY BOYS si pro Vás letos připravili novinku.Oproti loňským ročníkům, kdy se koncerty konaly v jeden den, bude letošní festival třídenní!

První, tedy čtvrteční večer, je věnován českobudějovickým kapelám - McBerds, stále známější Láďa Latka a vynikající Metal Mode. V pátek se můžete těšit na českokrumlovskéTokaref, dále na současnou hvězdu indiefolkové scényTeepee a večer uzavřeAdrian T. Bell., kterého jistě není třeba představovat.

Festival vyvrcholí sobotním večerem, který zahájíangličtíTheSilverSpoons,následují ústečtíHoupací koně, kteří letos vydávají novou desku a pomyslnou třešničkou na dortu budouECHO&TITOz Izraele, kteří letos zazářili naBudějovickém Majálesu. Celá akce se bude konat v českobudějovickém klubu Velbloud, a to od čtvrtka 10.11.2016 do soboty 12.11.2016. Stejně jako v minulých ročnících, tak i letos je tato kulturní událost pod záštitou Oblastní Charity Třeboň.

Pokud se rozhodnete podpořit dobročinnost a zároveň si užít dobrou muziku, neváhejte si pořídit vstupenky včas. Předprodej bude zahájen v neděli, 16.10.2016, přímo v klubu Velbloud.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Hudební festival pro Charitu Třeboň

Ubytování U Pancířů (na Třeboňsku)   Františkov (20 km od Třeboně)

Relax pro cyklisty a turisty. V domě je bazén s teplou slanou vodou (30m2) a finská sauna.

Hudební kluby - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.