Rangers - Plavci

Koncert v rámci cyklu „Na návštěvě u Nezmarů“ Rangers – Plavci jsou česká skupina věnující se stylu folk a country. Skupina byla založena v roce 1964 a tvořili ji Milan Dufek, Antonín Hájek, Mirek Řihošek, Jan Vančura a Jiří Veisser.

V době normalizace se skupina musela přechodně přejmenovat na Plavce. Jako jedni z mála jezdili do zahraničí, a to převážně do exotické Jižní Ameriky. V roce 1990 se skupina vrátila k původnímu názvu Rangers a vycestovala na turné po USA, Kanadě a Austrálii, za které obdrželi ocenění za prodané desky. Od začátku února 2013, přestává se skupinou „Rangers“ vystupovat Honza Vančura.

Na jeho místo přichází bývalá zpěvačka Schovanek - Iva Hajnová, která spolu s Maxem Presserem, Karlem Macálkou, Frantou Golišem Drápalem a Mirkem Řihoškem tvoří skupinu až do současné doby. V letošním roce vydali CD „Rangers 2016“, které obsahuje nejen staré, osvědčené, i když možná méně známé písničky Rangers, tak i písně zcela nové, z autorské dílny některých současných členů a právě tyto i další Vám zahrají při tomto jedinečném koncertě.

Cena vstupenek je 280,- Kč. Vstupenky jsou již v předprodeji.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Rangers - Plavci

Ubytování U Pancířů (na Třeboňsku)   Františkov (20 km od Třeboně)

Relax pro cyklisty a turisty. V domě je bazén s teplou slanou vodou (30m2) a finská sauna.

Hudební kluby - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.