Historické slavnosti Jakuba Krčína v Třeboni

Třeboň, Masarykovo náměstí

15.7.2016 16.7.2016

Další vstupenky

Historické slavnosti Jakuba Krčína v Třeboni

Letošní Historické slavnosti Jakuba Krčína, které organizuje odbor kultury a cestovního ruchu Města Třeboň, zahájí v pátek 15. července koncert středověké rockové kapely Clamortis, ohňová show a příjezd slavného stavitele rybníků.

Přímo z pekla ho na Masarykovo náměstí přivezou čerti, když se ho snad podaří slavnému magistru Kellymu odtud vyvolat. V sobotu 16. července dopoledne bude i s celým doprovodem na Masarykově náměstí a s ostatními návštěvníky slavností svědky bitek šermířských skupin, zaposlouchají se do dobové hudby, třeba v trochu rockovém hávu v podání Quanti Minoris, a shlédnou renesanční tance.

Bohatý program nabídne i druhá scéna na zámeckém nádvoří a v zámeckém parku. Tady budou připraveny soutěže pro děti, ukázky historických řemesel, sokolnictví, loutková pohádka a vlajková show. Nahlédnout tu bude možné i do historického ležení.

Noční průvod městem, odjezd Jakuba Krčína v doprovodu rybářů po hladině rybníka Svět a ohňostroj letošní dvoudenní Historické slavnosti v Třeboni uzavřou.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Historické slavnosti Jakuba Krčína v Třeboni

Ubytování U Pancířů (na Třeboňsku)   Františkov (20 km od Třeboně)

Relax pro cyklisty a turisty. V domě je bazén s teplou slanou vodou (30m2) a finská sauna.

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.