Ray Cooney, John Chapman: Do ložnice vstupujte jednotlivě!

Divadelní společnost Háta Šéfredaktor a spolumajitel nepříliš prosperujícího nakladatelství dětské literatury Philip Markham se svou ženou Joannou původně plánovali strávit večer mimo domov. Jejich byt hodlá využít Philipův obchodní společník ke svým záletům.

Netuší ale, že za stejným cílem do tohoto bytu směřuje i jeho žena Linda se souhlasem Philipovy manželky. Tatáž ložnice má také posloužit k milostným hrátkámbytovému architektovi Spenlowovi, který sídlo Markhamových zvelebuje. Do tohoto zmatku přijde ještě populární autorka knížek pro děti, která chce vydavatelství pověřit vydáním své knihy a je nesmlouvavě mravopočestná.

Kdyby zjistila, co se tu odehrává, přišli by Markhamovi velkou zakázku. Kolotoč nedorozumění, zastíracích manévrů, lží a záměn se rozjíždí naplno. A když se vše blíží k urovnání, zaskočí diváky náhlá nečekaná a brilantní pointa. Hrají: Mahulena Bočanová/Kamila Špráchalová, Lukáš Vaculík, Pavel Nečas/Martin Zounar, Monika Absolonová/Adéla Gondíková/Kateřina Lojdová, Filip Tomsa, Zbyšek Pantůček/Martin Sobotka, Jana Zenáhlíková/Vlasta Žehrová, režie: Antonín Procházka. Ceny vstupenek 290 a 270 Kč. Začátek předprodeje vstupenek 9. května.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Ray Cooney, John Chapman: Do ložnice vstupujte jednotlivě!

Ubytování U Pancířů (na Třeboňsku)   Františkov (20 km od Třeboně)

Relax pro cyklisty a turisty. V domě je bazén s teplou slanou vodou (30m2) a finská sauna.

Divadla - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.