Ray Cooney, John Chapman: Do ložnice vstupujte jednotlivě!

Ray Cooney, John Chapman: Do ložnice vstupujte jednotlivě!

Adresa:

České Budějovice, Senovážné náměstí 2

Termín: 21.6.2016

21červen úterý 19:00

Žánr: divadlopro dětidětské


Divadelní společnost Háta Šéfredaktor a spolumajitel nepříliš prosperujícího nakladatelství dětské literatury Philip Markham se svou ženou Joannou původně plánovali strávit večer mimo domov. Jejich byt hodlá využít Philipův obchodní společník ke svým záletům.

Netuší ale, že za stejným cílem do tohoto bytu směřuje i jeho žena Linda se souhlasem Philipovy manželky. Tatáž ložnice má také posloužit k milostným hrátkámbytovému architektovi Spenlowovi, který sídlo Markhamových zvelebuje. Do tohoto zmatku přijde ještě populární autorka knížek pro děti, která chce vydavatelství pověřit vydáním své knihy a je nesmlouvavě mravopočestná.

Kdyby zjistila, co se tu odehrává, přišli by Markhamovi velkou zakázku. Kolotoč nedorozumění, zastíracích manévrů, lží a záměn se rozjíždí naplno. A když se vše blíží k urovnání, zaskočí diváky náhlá nečekaná a brilantní pointa. Hrají: Mahulena Bočanová/Kamila Špráchalová, Lukáš Vaculík, Pavel Nečas/Martin Zounar, Monika Absolonová/Adéla Gondíková/Kateřina Lojdová, Filip Tomsa, Zbyšek Pantůček/Martin Sobotka, Jana Zenáhlíková/Vlasta Žehrová, režie: Antonín Procházka. Ceny vstupenek 290 a 270 Kč. Začátek předprodeje vstupenek 9. května.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ray Cooney, John...

Hotel U Tří lvů České Budějovice (67 metrů)

Hotel Malý Pivovar České Budějovice (268 metrů)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Klášter Zlatá Koruna Klášter Zlatá Koruna Zlatá Koruna (15.2 km)
Restaurace Na Zahrádce Restaurace Na Zahrádce České... (1 988 m)