Dobrodružná týmová hra Prozkoumej Cizí Město – Český Krumlov

Český Krumlov, Serpentina 134

9.4.2016

699

Další vstupenky

Dobrodružná týmová hra Prozkoumej Cizí Město – Český Krumlov

Pro koho: Určeno pro ženy a muže od 15 do sta let, jednotlivce, páry i skupiny.

Časová náročnost: 4 h

Popis týmové hry: Účastníci vytvoří týmy o pěti členech. Pořadatel sdělí pravidla, tým před startem obdrží nutné vybavení (tužku, tvrdé desky s papírem, zadání, mapu trasy, úkoly). Pětičlenné týmy proti sobě soutěží. Cílem je si hru společně s ostatními užít, skvěle se bavit, vidět zajímavá místa, získat nové znalosti a nasbírat jako tým co nejvíce bodů.

Na trase vás čeká několik akčních, vědomostních či kreativních úkolů. Zjistíte, jak jste komunikativní, průbojní, přesvědčiví a nakolik jste schopni improvizovat a efektivně fungovat v týmu. Trasa vás zavede na zajímavá místa, objevíte nedoceněné, málo známé památky a zajímavosti, o kterých se v průvodcích nepíše. Dozvíte se i informace, které nejsou běžně dostupné na internetu. Díky této hře prozkoumáte město “z jiného pohledu”. Budete mít za úkol se společně vyfotit na několika předem stanovených místech a tak bude mít organizátor jistotu, že jste prošli určenou trasu dle zadání. Na závěr tě čeká společné posezení u něčeho dobrého k snědku, pivečko či vínko. Není třeba žádná speciální výbava. Mobilní telefony jsou povoleny. Sraz před Kino LUNA, Serpentina 134; 381 01  Český Krumlov, Latrán.

Lokality: Hru pořádáme ve všech krajských a v mnoha okresních městech České republiky. Máte-li zájem, napište na info@sblizujeme.cz a budete zařazeni do pořadníku.
Vstupenky zakoupíte na http://sblizujeme.cz/akce/

Akci propaguje britská spol. KILCHERAN Ltd, provozující Agenturu KVIZUJ, která prodává vstupenky na zážitkové či zábavně-vědomostní akce. Průvodcem je Ing. Marek Skalický. Cena vstupného 699 Kč.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podívejte se na možnosti ubytování v lokalitě akce Dobrodružná týmová hra Prozkoumej Cizí Město – Český Krumlov

Ubytování U Pancířů (na Třeboňsku)   Františkov (20 km od Třeboně)

Relax pro cyklisty a turisty. V domě je bazén s teplou slanou vodou (30m2) a finská sauna.

Máš k tomu co říct?

...tak to řekni

Za tvůj názor budeme rádi. Nejprve se ale přihlaš.