Koncert Iva Jahelky

Koncert Iva Jahelky

Adresa:

Písek, Jungmannova 186

Termín: 29.3.2023 v 17:00 hod. (středa)
Vstupné:

200 Kč

29březen středa 17:00

Žánr: koncertyfolk Písek

Umělci: Ivo Jahelka


Ivo  Jahelka je známý jako „zpívající právník“. Na koncertech návštěvníky baví svými zhudebněnými soudničkami, baladami ze života a perličkami přímo ze soudních síní a předsíní.

Přijďte se pobavit do Galerie Dragoun, Ivo Jahelka na koncertě zařadí i několik nových písničkových soudniček, které zcela jistě posluchače potěší a rozesmějí. A nebudou chybět ani  drobná právní ponaučení, která se každému mohou v životě hodit.

V úvodu koncertu pokřtí kancléř Pohádkového království novou turistickou vizitku ak. mal. F.R. Dragouna. 

Počet míst k sezení je v Galerii Dragoun omezen, proto doporučujeme zakoupit vstupenku v předprodeji přímo v Galerii Dragoun, v Centru kultury nebo online na webu www.centrumkultury.cz/event/593453/galerie-dragoun-ivo-jahelka 

Folkový písničkář Ivo Jahelka je označován jako zpívající právník. Vystudoval Právnickou fakultu UK v Praze a získal titul JUDr. Začal se věnovat zhudebňování různých soudních případů a všelijakých kuriózních...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Jihočeský kraj Akce v obci Písek

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Koncert Iva Jahelky

Villa LiduškaBechyně (23.5 km)

Ubytování Pavel VoborníkBlatná (23.9 km)

Yacht Club RadavaOrlík nad Vltavou (24.6 km)