Mucha v K2 2022

Mucha v K2 2022

Adresa:

České Budějovice, Sokolský ostrov 1

Termín: 10.12.2022 (sobota) 11.12.2022
Vstupné:

290

10prosinec sobota 20:00

Žánr: koncertyfemipunk České Budějovice


Mucha je brněnská pseudopunková formace sdružená kolem písničkářky a podivínky Nikoly Muchové, jež se do povědomí společnosti dostala svým nevybíravým vystupováním, podivným účesem a zejména svými provokativními písněmi oslavující mužskou neschopnost, genderovou nespravedlnost, různé úchylky, menšinový útlak, život v moravské metropoli a jiné podivnosti života. Open: 20:00 Předprodej: https://xticket.cz/kon.../943-mucha-klub-k2-ceske-budejovice ČELEDOS je rómsky rodina, kterou tvoří kako Pedro (strýc Pedro: Petr Petrlík) a pheňakero čhavo Camello (synovec Camello: Kamil Houška). Pedro ani Camello nejsou rómové, ale to je asi jedno.

Líbí se jim obohacovat svůj výraz o šukar (krasný) slova z jiných jazyků a vytvářet tak pro někoho asi ne zcela srozumitelnej, ale zato zvukomalebnej gul´ašis (guláš). Z vystoupení ČELEDOS si mimo pohodovýho zážitku odnesete tedy i znalost několika rómských slovíček a začínáme již teď !!! Šukar čajori je v rómštině výraz pro krásnou dívku. ČELEDOS hraje vlastní ale i čordo (ukradený) songy

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - České Budějovice Akce v obci České Budějovice

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Mucha v K2 2022

Spa Hotel Vita ****České Budějovice (668 metrů)

Wellness Hotel DiamantHluboká nad Vltavou (8.7 km)

Relax Park TřeboňTřeboň (20.6 km)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Klášter Zlatá Koruna Klášter Zlatá Koruna Zlatá Koruna (15.2 km)
Penzion Kamínek Penzion Kamínek Nové Hrady (32.2 km)