Národní myslivecké slavnosti

Národní myslivecké slavnosti

Termín: 25.6.2022
Vstupné:

zdarma

25červen sobota 09:00

Žánr: ostatní akcemyslivectví slavnosti Hluboká nad Vltavou rodina děti


K zámku Ohrada neodmyslitelně patří již po mnoho let Národní myslivecké slavnosti. V letošním roce Českomoravská myslivecká jednota spolu s Národním zemědělských muzeem zve všechny příznivce a milovníky myslivosti na sobotu 25.6.2022 a to od 9 do 17 hodin. Na nádvoří zámku bude probíhat předávání mysliveckých vyznamenání, mistrovství ve vábení jelenů, soutěž v odhadu jelení trofeje, ukázky sokolnictví, lovecká kynologie a ukázky plemen, prezentace koní z Národního hřebčína Kladruby a zemského hřebčince Písek, prezentace a ukázky nářadí a nástrojů a potřeb pro myslivce i kutily. Hudební kapelu Květovanku na podiu vystřídá oděvní přehlídka A.Kružicové a vaření na podiu J. Sapíka. A k tomu dobré jídlo a zvěřinové speciality.

V mysliveckém sále je pro laickou i odbornou veřejnost připravena výstava trofejí. V průběhu dne je organizována autobusem exkurze do Staré obory. Závěr Národních mysliveckých slavností bude v letošním roce patřit SVATOHUBERTSKÉ MŠI , která se uskuteční v kostele Sv. Jana Nepomuckého v Hluboké nad Vltavou v 18. hodin. Celebrovat jí bude R.D.Mr.Mgr.TOMAS VAN ZAVREL, hlubocký farář.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Jihočeský kraj Akce v obci Hluboká nad Vltavou

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Národní myslivecké...

Wellness Hotel DiamantHluboká nad Vltavou (1 434 metrů)

Spa Hotel Vita ****České Budějovice (7.7 km)

Rodinný hotel BohemiaLomnice nad Lužnicí (22 km)

Doporučené akce na jihu Čech

Akce na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Penzion Kamínek Penzion Kamínek Nové Hrady (39.4 km)